4.8/5 - (17 votes)

Somatodrol, czyli sposób na prawdziwe mięśnie

Czy można zbudować masę mięśniową korzystając wyłącznie z najbardziej standardowych form suplementacji, a więc odżywek białkowych, gainerów oraz kreatyny? Oczywiście, jest to jak najbardziej możliwe, problem w tym, że uzyskana w ten sposób masa mięśniowa będzie już na starcie obficie zaopatrzona w tłuszcz (wysoka retencja wody, czy też, mówiąc żargonem kulturystycznym, „ulanie”). Często uważamy, że jest nieodzowny i niemożliwy do uniknięcia element budowania masy mięśniowej: najpierw zwiększamy objętość mięśni, a potem przeprowadzamy fazę redukcji, w trakcie której spalamy tłuszcz, gubimy wodę i ostatecznie nadajemy naszej muskulaturze jakąś rzeźbę.

 

somatodrol

 

Somatodrol – budowanie masy z głową

W profesjonalnej kulturystyce już od pewnego czasu uważa się, że efekty, jakich nie można osiągnąć korzystając z takich rozwiązań, jak standardowa odżywka na masę mięśniową, są możliwe do uzyskania innymi sposobami, i wcale nie chodzi tutaj o trening w oparciu sterydy anaboliczne. Tą drugą drogą, która znakomicie uzupełnia futrowanie organizmu białkiem, węglowodanami oraz kreatyną, jest stosowanie zaawansowanych preparatów stymulujących procesy wydzielania testosteronu oraz hormonu wzrostu.

Jedną z najciekawszych opcji, jakie są w tej kategorii obecnie dostępne na rynku, jest bez wątpienia preparat na mięśnie Somatodrol, czyli unikatowy, zaawansowany booster testosteronu oraz hormonu wzrostu, wzbogacony dodatkowo o inne cenne składniki, takie jak beta-alanina czy arginina. Jak działa produkt Somatodrol firmy Iridium Labs i dlaczego naprawdę wypróbować ten preparat? Przyjrzyjmy się tej kwestii nieco bliżej.

 

somatodrol

 

Somatodrol, czyli sposób na prawdziwe mięśnie

W odróżnieniu od wielu innych preparatów tego rodzaju, środek Somatodrol był i jest nadal stosowany przez wielu zaawansowanych kulturystów. Również opinie klientów korzystających z tego suplementu potwierdzają, że przynosi on spodziewane efekty. Tymczasem jak doskonale wiadomo jedna z naczelnych zasad suplementacji kulturystycznej głosi: „Jeżeli coś działa, to brać dalej”. Na czym jednak opiera się działanie produktu?

Jak wspominano, jest to przede wszystkim bardzo silny booster testosteronu oraz hormonu wzrostu, czyli dwóch substancji produkowanych przez ludzki organizm, które wykazują po prostu ogromny wpływ na przebieg procesów anabolicznych(bardzo często zdarza się, że przy problemach hormonalnych, to jest niedoborze testosteronu i/lub hormonu wzrostu nawet długotrwałe, intensywne treningi wsparte standardową suplementacją przynoszą bardzo mizerne efekty). Jednak preparat Somatodrol to nie tylko booster testosteronu oraz HGH. Preparat zawiera w swoim składzie również argininę, beta-alaninę, guaranę oraz witaminę B12, nie bez powodu nazywaną „witaminą kulturystów”. Beta-alanina odpowiada za poprawę bilansu azotowego, czyli mówiąc inaczej lepsze dotlenienie mięśni podczas wysiłku a także efektywniejszy transport substancji odżywczych do wnętrza komórek mięśniowych.

W praktyce oznacza to, że beta-alanina oznacza z jednej strony większą wytrzymałość mięśniową, z drugiej zaś, o ile jest stosowana na przykład łącznie z kreatyną, większą „pompę treningową”. Arginina to z kolei aminokwas o bardzo silnym działaniu antykatabolicznym. Guarana odpowiada oczywiście za zastrzyk energii, wzmacniając jeszcze działania beta-alaniny, zaś ostatecznym uzupełnieniem składu jest witamina B12, biorącą istotny udział zarówno w procesach anabolicznych, jak i w procesach regeneracji mięśni po wysiłku.

To wszystko sprawia, że odżywka na masę Somatodrol jest nie tylko świetnym boosterem testosteronu oraz HGH(wzrost nawet o 30%), ale także znakomitą odżywką przedtreningową, która wydatnie zwiększa intensywność oraz efektywność treningu.

 

 

 

Jak stosować, jak brać tabletki Somatodrol, skład, dawkowanie?

Wszelkie informacje o stosowaniu, dawkowaniu i składnikach danego preparatu warto zaczerpnąć z pierwszej ręki, czyli na stronie producenta – Zobacz TERAZ
Znajda tam Państwo pewne i zawsze aktualne wiadomości.

 

Gdzie można kupić tabletki Somatodrol?

Suplement diety Somatodrol warto kupić z pewnego źródła, którym jest zawsze i tylko strona producenta. Na swojej stronie producent gwarantuje, że produkt jest oryginalny, posiada odpowiednią datę ważności i wszelkie certyfikaty potwierdzające działanie. Mamy też gwarancje zwrotu pieniędzy gdy odeślemy nieotwierane opakowanie.

Często w Internecie można spotkać podróbki leków i medykamentów sprzedawane przez portale ogłoszeń i serwisy aukcyjne typu Allegro, eBay, Amazon, czy sklepy online np. na Ceneo, Nokaut czy Skąpiec. Najczęściej produkty te pochodzą z niewiadomego źródła i niejednokrotnie są to środki wątpliwej jakości na które producent nie daje żadnej gwarancji, że zadziałają lub wręcz nie zaszkodzą bardziej naszemu zdrowiu.

 

Jaka jest cena Somatodrol, ile kosztuje?

Producent co pewien czas robi promocję i udziela rabatu na swój środek przy większych zakupach. Często też jest wysyłka gratis ( również za pobraniem) lub dodatkowe darmowe opakowanie gratis.

Zawsze aktualną cenę na ten produkt znajdą Państwo – TUTAJ

 

 

Frazy tematyczne: siłownia doping dla sportowców, somatodrol opinie, somatodrol apteka, odżywki na masę mięśniową, trening na masę, somatodrol allegro, somatodrol ceneo, jak zwiększyć poziom testosteronu, somatodrol, jak przybrać na masie mięśniowej, somatodrol gdzie kupić, somatodrol cena, trening na barki, somatodrol ile kosztuje, domowe ćwiczenia na biceps, Iridium Labs, odżywki na masę mięśniową, kulturystyka, gainer na masę, legalne sterydy, suplementy budujące mięśnie,
somatodrol jak przyjmować, somatodrol jak działa, skład, stosowanie, darmowe opakowanie, tabletki apteka cena bez recepty, dostępny w aptekach, tabletki cena apteka, somatodrol jak szybko działa, efekty, somatodrol najtaniej, działanie, jak stosować, jak brać przeciwwskazania, somatodrol apteka cena sklep, somatodrol opinia sfd kfd, somatodrol test, somatodrol zamówienia, czy można kupić w aptece, ile kosztuje somatodrol w aptece, somatodrol opinie cena, apteka internetowa, somatodrol opinie lekarzy, amazon, zastosowanie, za darmo, kiedy brać forum, somatodrol w aptece bez recepty pl cena, gdzie mozna kupic somatodrol, ile kosztuje cena, cena w aptekach, tabletki tanio apteka, somatodrol buy, czy warto, cena allegro, cena apteka, somatodrol cena w aptece, cena w aptekach, jak zażywać, cena tabletek wizaz, gdzie kupic strona producenta, somatodrol apteka internetowa, odżywka, zamienniki dawkowanie, w aptece ebay, negatywne opinie, somatodrol w aptece,